Kuchyňské pracovní desky

Kuchyňské desky vyrábíme ze žuly, z technického kamene Technistonu,  Silestonu a Dektonu od španělské firmy Cosentino a z velkoformátové keramiky Laminamu v různých povrchových úpravách.

více informací

Kamenické práce

Kamenictví Trikamon s r.o. s dlouholetou tradicí sídlící na Praze 4 nabízí kvalitní kamenické práce v interiérech i exteriérech. Součástí našich služeb jsou : kuchyňské pracovní desky, obklady stěn, krbů a schodů, tak parapetní, umyvadlové desky, lemy bazénů a další různorodé kamenické práce spojené se zpracováním a údržbou přírodních kamenů.

více informací

Obklady a dlažby

Mezi nejčastější kamenické práce patří montáž dlažeb z kamene dodávaných v různých sílách a formátech. Výhodou velkoformátových desek je vyniknutí kresby a snadnější údržba vzhledem k eliminování množství spár. Při kalkulaci cenové nabídky platí přímá úměra - čím větší formát, tím vyšší cena.

více informací

Parapety

Pokud toužíte po luxusním vzhledu Vašich oken, zkrášlete je parapety z přírodního kamene. Zaručujeme Vám, že s kamennými parapety se Vaše okna stanou skutečně originálním a nevšedním doplňkem moderní domácnosti. Důležitou vlastností kamenných parapetů v interiéru i exteriéru je jejich životnost a snadná údržba.

více informací

Obklady schodů

Prioritou při kamenném obložení schodů je pro nás bezpečnost a co nejpohodlnější používání, proto dbáme především na neklouzavý povrch obkladů a přiměřenou výšku jednotlivých schodů. U obkladů schodišťových stupňů je u našeho kamenictví samozřejmostí zaměření a zpracování výkresové dokumentace pro jeho výrobu a montáž.

více informací

Obklady krbů

Kamenné obklady patří mezi nejvyhledávanější dekorace vnitřních i venkovních krbů nejen pro jejich přirozený a elegantní vzhled, ale také schopnost kamene odolávat velmi vysokým teplotám.  V naší nabídce naleznete nejen obklady a dlažby z kamene, ale i kamenné krbové římsy nebo police.

více informací

Bazénové lemy

Protiskluzový bazénový lem je nutností pro každý vnitřní i venkovní bazén. Zabraňuje vylévání vody přes okraj bazénu, jeho znečištění z okolí a v neposlední řadě zajišťuje větší bezpečnost. Naše kamenictví nabízí bazénové lemy z přírodního kamene, které jsou nejen stylovější a elegantnější než lemy z uměle vytvořených materiálů, ale také podstatně trvanlivější.   

více informací

Obklady stěn

Pro použití kamenných obkladů stěn existuje celá řada důvodů. Pomineme-li hledisko estetické, obložení stěn dotváří atmosféru v domácnosti, řeší případné nerovnosti stěn nebo dodatečné zateplení a chrání zeď před poškozením. V naší nabídce můžete nalézt hned několik druhů přírodních kamenů, které Vám tyto problémy pomůžou vyřešit. 

více informací

Koupelnové desky pod umyvadlo

Při vybavování koupelen je kladen důraz na dokonalou čistotu a hygienické prostředí bez bakterií. Díky našim koupelnovým deskám pod umyvadlo z kamene Vám tyto požadavky můžeme splnit. Koupelnové desky dodáváme v různých designech, povrchových úpravách i rozměrech, takže si v naší nabídce vybere opravdu každý. 

více informací