Kamenní vnitřní dlažby, dlažby do interiéru

DLAŽBY DO INTERIÉRU

Přestože na kamennou dlažbu určenou pro interiéry nejsou kladeny tak vysoké nároky co se týče odolnosti vůči změnám počasí jako u venkovní dlažby, klademe velký důraz na vysokou kvalitu námi nabízených materiálů.

Kamenné dlažby je možné využít v každém prostoru Vašeho interiéru, ať už se jedná o koupelnu, kuchyň nebo chodbu.  S využitím přírodního kamene dodáte Vašemu domovu na stylu a dekorativnosti

Dlažby do koupelen

Koupelna je místo určené k relaxaci, proto je při jejím zařizování nutné klást důraz nejen na funkčnost a praktičnost, ale také na její celkový vzhled. Kamenné dlažby jsou v tomto případě ideální volbou. Přírodní kámen je po vhodném opracování protiskluzový, odolný proti vlhkosti a vysoká variabilita ve výběru barev a odstínů promění Vaši koupelnu v místo, kde budete chtít trávit čas.

Dlažby do kuchyní

Prioritou při volbě vhodného materiálu pro kuchyňskou dlažbu by měla být snadná omyvatelnost a neklouzavý povrch. Důraz na tyto vlastnosti je kladen na veškeré produkty, které pro tyto účely nabízíme.

Dlažby z mramoru, žuly, travertinu i pískovce

Kamenné obklady určené do interiéru můžete vybírat z materiálů, které jsou odolné, trvanlivé, skvěle izolují teplo a nabízejí originální a jedinečný vzhled. Dlažby z mramoru, žuly, travertinu i pískovce dodají Vašemu domovu nádech luxusu za rozumnou cenu.