Kamenné obklady stěn

KAMENNÉ OBKLADY STĚN

Pro použití kamenných obkladů stěn existuje celá řada důvodů. Pomineme-li hledisko estetické, obložení stěn dotváří atmosféru v domácnosti, řeší případné nerovnosti stěn nebo dodatečné zateplení a chrání zeď před poškozením. V naší nabídce můžete nalézt hned několik druhů přírodních kamenů, které Vám tyto problémy pomůžou vyřešit. 

Obkladové desky do koupelny z kamene

Obklady z přírodního kamene jsou ideálním řešením také do Vašich koupelen. Volbou vhodného kamene docílíte vynikajícího vzhledu a zároveň snadné údržby a hygienického prostředí. Dodejte své koupelně nový vzhled díky našim obkladovým kamenným deskám, které plní také praktickou funkci.

Obkladové desky na stěny

Obkladové desky na stěny vyrobené z kamene můžou výrazně zlepšit kvalitu Vašeho bydlení.  Vybrat si můžete od ekonomicky výhodných standardních formátů v síle 1 nebo 2 cm, přes velkoformátové desky řezané na míru až po luxusní polodrahokamové desky nebo podsvícené onyxy.

Kamenné obklady stěn v interiéru

Naše kamenné obklady jsou využitelné jak v exteriérech, tak interiérech. Dodáváme je v široké škále vzorů, barev a rozměrů, které můžete kombinovat a dotvářet tak jedinečné prostředí Vašeho domova.

Žulové a mramorové obklady stěn

Nejoblíbenějšími materiály pro obkladové desky stěn je žula a mramor pro jejich dlouhou životnost a velkou variabilitu. Nahlédněte do naší nabídky v sekci MATERIÁLY a vyberte si obklad přesně podle Vašich představ.