Kamenné bazénové lemy

KAMENNÉ BAZÉNOVÉ LEMY

Protiskluzový bazénový lem je nutností pro každý vnitřní i venkovní bazén. Zabraňuje vylévání vody přes okraj bazénu, jeho znečištění z okolí a v neposlední řadě zajišťuje větší bezpečnost. Naše kamenictví nabízí bazénové lemy z přírodního kamene, které jsou nejen stylovější a elegantnější než lemy z uměle vytvořených materiálů, ale také podstatně trvanlivější.

Bazénové lemy z pískovce

Pískovec má perfektní tepelné a izolační vlastnosti, je nenáročný na údržbu a jeho složení navíc zaručuje protiskluznost, proto je ideálním materiálem k výrobě kamenných bazénových lemů.

Žulové a mramorové bazénové lemy

Dalším často využívaným materiálem k výrobě lemů k bazénům je mramor a žula. Mezi jejich nejlepší vlastnosti patří nejen tepelná izolace a tvrdost, ale v případě žuly především vysoká odolnost vůči chemikáliím. U mramoru lze navíc najít originální dekorativní žíhání.

Žulové a mramorové bazénové lemy můžou navazovat na okolní dlažbu z přírodního kamene, což skvěle doplní celkový vzhled bazénu.

Bazénové lemy z přírodního kamene

Při výběru vhodného lemu k bazénu myslete na bezpečnost nejen Vašich dětí a dejte přednost přírodním kamenům. Naše bazénové lemy jsou zaoblené, což kromě příjemnějšího dotyku zaručuje bezpečnost při případném pádu. Přirozenou barevnou strukturu přírodních kamenů nabízenou v mnoha barvách jen stěží nahradíte umělými materiály.