Kamenné dlažby

KAMENNÉ DLAŽBY

Mezi nejčastější kamenické práce patří montáž dlažeb z kamene dodávaných v různých sílách a formátech. Výhodou velkoformátových desek je vyniknutí kresby a snadnější údržba vzhledem k eliminování množství spár. Při kalkulaci cenové nabídky platí přímá úměra - čím větší formát, tím vyšší cena.

Přírodní kamenná dlažba

V naší nabídce naleznete bohatý výběr dlažeb z přírodního kamene, které se perfektně hodí do interiéru i pro venkovní plochy. Schodiště, koupelna nebo příjezdová cesta před Vaším domem vydlážděné přírodním kamenem slouží nejen jako dekorativní prvek, ale má také praktickou funkci. Přírodní kámen je mrazuvzdorný, voděodolný a vyznačuje se dlouhou trvanlivostí.

Pokládka dlažby

Samozřejmostí je kompletní odborná pokládka dlažby, kterou si zvolíte z naší nabídky. Dokážeme položit formáty všech velikostí od rozměru 30x30 po velkoformátové kamenné desky.  Jsme schopni položit dlažbu na téměř jakýkoliv podklad včetně štěrkového a betonového s využitím nejmodernějších technik.

Dlažby z mramoru, žuly, travertinu i pískovce

Nabízíme velké množství formátovaných kamenných dlažeb pro interiérové i exteriérové využití. Nejoblíbenějšími materiály jsou žula, mramor, travertin a pískovec, které vynikají svou dekorativností i funkčností.

Obklady a dlažby
Obklady a dlažby
Obklady a dlažby
Obklady a dlažby