Kamenné obklady schodů - žulové a mramorové schody

KAMENNÉ OBKLADY SCHODŮ

Prioritou při kamenném obložení schodů je pro nás bezpečnost a co nejpohodlnější používání, proto dbáme především na neklouzavý povrch obkladů a přiměřenou výšku jednotlivých schodů.

U obkladů schodišťových stupňů je u našeho kamenictví samozřejmostí zaměření a zpracování výkresové dokumentace pro jeho výrobu a montáž.  Cenovou nabídku vypracujeme dle Vašich požadavků ohledně výběru materiálu, opracování pohledových stran, povrchu kamene a jiných kritérií.

Žulové schody

Nabízíme obklady z různých druhů přírodního kamene, které si můžete vybrat ve složce SORTIMENT. Žulové obklady schodů se vyznačují velmi dlouhou životností. Díky své tvrdosti a otěruvzdornosti se žulové schody používají i do velice exponovaných komerčních prostor. Obklady schodiště ze žuly dodáváme v různé úpravě a s různým povrchovým opracováním.

Mramorové schody

Velkou výhodou mramoru je barevná variabilita. V naší nabídce mramorů naleznete materiály decentní i barevně velice zajímavé, a proto mohou být mramorové schody dominantou každého interiéru. Navíc je každý mramor originál, takže Vaše schody obložené mramorem už nikdy nebudou vypadat fádně.

Obklady venkovních i vnitřních schodů

Obklady venkovního schodiště dodává naše kamenictví povrchově upravené metodou tryskání, pískování nebo smirkování s protiskluzovými drážkami. Vnitřní schodiště můžete zvolit leštěné, smirkované nebo v antiku. 

Obklady schodů
Obklady schodů
Obklady schodů
Obklady schodů