Kamenné vnitřní a vnější okenní parapety

KAMENNÉ OKENNÍ PARAPETY

Pokud toužíte po luxusním vzhledu Vašich oken, zkrášlete je parapety z přírodního kamene. Zaručujeme Vám, že s kamennými parapety se Vaše okna stanou skutečně originálním a nevšedním doplňkem moderní domácnosti. Důležitou vlastností kamenných parapetů v interiéru i exteriéru je jejich životnost a snadná údržba.

Parapety na míru

Využijte naší nabídky a nechte si vyrobit nejlevnější kamenný okenní parapet na míru. Stejně jako u ostatních zakázek máte možnost zvolit si barvu i vzor a parapet tak přizpůsobit přímo Vašemu interiéru i exteriéru.

Montáž parapetů

Samozřejmostí je montáž okenních parapetů našimi zkušenými pracovníky, kteří přesně vyhoví Vašim požadavkům. K montáži parapetů využíváme nejmodernější technologie.

Vnitřní a vnější parapety

Součástí našich služeb je výroba jak vnitřních parapetů z kamene, tak těch venkovních. Na vnitřní parapety je nejvhodnější mramor, žula nebo umělý kámen, na venkovní parapety se nejčastěji používá žula, případně pískovec. Při výrobě venkovních parapetů vždy frézujeme odkapovou drážku ze spodní strany. Garantujeme odbornou montáž obou typů okenních parapetů včetně konečných úprav nanoimpregnací.

Mramorové a žulové parapety

Nejoblíbenějším materiálem pro výrobu kamenných parapetů je mramor a žula. Jedná se o vysoce kvalitní přírodní kameny vyznačující se dlouhou životností a originální strukturou, jež ozvláštní Váš interiér i exteriér.

Parapety
Parapety
Parapety
Parapety