Kamenná venkovní dlažba na terasu i k bazénu

KAMENNÁ VENKOVNÍ DLAŽBA NA TERASU I K BAZÉNU

Dlažba z přírodního kamene nejenže vzhledově dotváří venkovní prostory Vašeho domu, ale má i jedinečné technické vlastnosti, díky kterým bude jakýkoliv exteriér po dlouhá léta vypadat jako nový.  Přírodní kámen je mrazu i otěru vzdorný, odolává vlhku a perfektně izoluje, proto se skvěle hodí pro vnější fasády, parapety, chodníky, schodiště, terasy i bazény.

Dlažba kolem bazénu

Nutností při řešení olemování venkovních i vnitřních bazénů je protiskluzový povrch a voděodolnost, což zaručujeme u všech přírodních materiálů, které nabízíme. Kamennou dlažbu kolem bazénu vyrábíme buď z deskového materiálu na míru, nebo z levnějších typizovaných formátů.

Dlažba na venkovní terasu

Dlažba určená do venkovních prostor vyžaduje zcela jiné parametry než interiérová dlažba, proto klademe důraz na opravdu kvalitní materiál, který odolá otěru, mrazu a dalším povětrnostním podmínkám. Vhodně zvolené kamenné dlažby jsou také velmi bezpečné pro pohyb.

Dlažby z mramoru, žuly, travertinu i pískovce

Vydlážděte si schody nebo chodník mramorovými, žulovými, travertinovými, vápencovými nebo pískovcovými deskami s velkým množstvím stylových barev, vzorů i odstínů.  V případě jakýchkoliv nejasností Vám doporučíme vhodný materiál, který se bude hodit přímo do Vašeho exteriéru.